RPG World
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum dedicat iubitorilor de RPG

AcasaPortalÎnregistrareConectare

Encourage me, love me. R18

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Elena
Moderator Global
Moderator Global
Elena

Sex : feminin
Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Sarpe
Puncte : 307
Data de inscriere : 15/05/2020
Varsta : 43
Localizare : Cosmos
Joburi/Distractii : Rpg

Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyVin 22 Mai 2020, 7:34 pm

Rezumarea primului mesaj :

Lee Wei

Lee tocmai ieşise din apartamentul său ca să se plimbe printr-un parc aflat la mică distanţă de apartament. Avea aparatul de fotografiat cu el, în caz că vedea ceva ce merita imortalizat pe peliculă.
După ce se plimbă puţin, el se aşeză pe o bancă în apropierea unui lac, privind apa liniştită a acestuia.
Sus In jos

AutorMesaj
Elena
Moderator Global
Moderator Global
Elena

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyMier 02 Sept 2020, 7:56 pm

─ Sigur, răspunse Lee. Nu va fi strâns şi nici dus la extrem, continuă el. Cuvinte de siguranţă... se gândi el puţin. Stai, nu merge mai departe, opreşte-te? Ceva de genul acesta? întrebă el.

Ooc – Am înţeles explicaţia şi mai mă las îndrumată de tine, pentru că nu am mai făcut aşa ceva.
Sus In jos
Crystal Snow
Administrator
Administrator
Crystal Snow

Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Mistret
Puncte : 715
Data de inscriere : 26/03/2020
Varsta : 25
Localizare : Anywhere
Joburi/Distractii : RPC, RPG, GFX, writing

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyJoi 03 Sept 2020, 4:35 pm

- Nu chiar. Sunt anumite fraze pe care partenerii le tin minte si pe care le folosesc in functie de situatie. De cele mai multe ori e vorba despre ceva ce le place partenerilor, ca mancaruri sau arome.
Sus In jos
https://rpcdreams.forumz.ro/
Elena
Moderator Global
Moderator Global
Elena

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyJoi 03 Sept 2020, 8:57 pm

Lee se aşeză pe pat cu faţa în sus. Lăsă eşarfa peste el şi spuse:
─ Cred că e prea complicat pentru un moş bătrân aşa ca mine, oftă el. Şi mă simt nesigur, oarecum confuz şi mă sperie puţin totul...
Sus In jos
Crystal Snow
Administrator
Administrator
Crystal Snow

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyDum 13 Sept 2020, 12:00 pm

Dequan se simti stanjenit si lasa capul in jos. Poate chiar era ciudat tot ceea ce cerea el.
- Imi cer scuze... am niste cerinte mai ciudate... iarta-ma...
Sus In jos
Elena
Moderator Global
Moderator Global
Elena

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyDum 13 Sept 2020, 5:05 pm

Lee se întoarse spre el şi spuse:
─ Nu sunt foarte ciudate, doar că eu nu m-am confruntat niciodată cu aşa ceva, iar dacă vreau să-ţi fiu cu adevărat iubit, va trebui să învăţ treptat ce anume te face fericit.
Înghiţi ca să-şi umezească gura şi adăugă:
─ Dacă nu fac asta... e posibil să te pierd... şi...şi nu vreau să mai fiu singur.
Sus In jos
Crystal Snow
Administrator
Administrator
Crystal Snow

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyMier 23 Sept 2020, 9:37 pm

- Nu o sa ma pierzi. Nu te gandi ca doar pentru ca nu accepti cererile mele o sa te parasesc. Nu am sa fac asta. Sunt doar... jocuri. Nu ma deranjeaza daca nu se pun in practica. Imi place cum te comporti cu mine si nu as schimba asta pentru nimic, crede-ma. ii explica el bland si il mangaie pe obraz cu delicatete.
Sus In jos
Elena
Moderator Global
Moderator Global
Elena

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyMier 23 Sept 2020, 11:22 pm

Lee se întoarse cu faţa spre el. Lăsă panglicile sau cordoanele aduse undeva lângă pat şi se apropie mai mult de tânăr.
─ Ştii... începu el. Eu vreau runda a doua, spuse el. Sunt pofticios azi, dacă vrei să spui aşa, adăugă el. Tu, vrei panglicile acelea... concinuă el. Cum o rezolvăm? întrebă el.
Şi începu să facă cerculeţe, cerculeţe cu vârful degetului arătător pe abdomenul tânărului.
Sus In jos
Crystal Snow
Administrator
Administrator
Crystal Snow

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyDum 04 Oct 2020, 5:54 pm

- Asta nu ar trebui sa fie o problema. E destul de simplu. Panglica e destul de lata, de ce nu mi-o legi la ochi? Mereu am vrut sa incerc asta. Am auzit pareri diverse si vreau sa vad si eu cum e... sa fii legat la ochi si partenerul sa faca ce vrea din tine. propuse el zambind inocent. Numai inocent nu era, dar cel putin se putea preface inocent.
Sus In jos
Elena
Moderator Global
Moderator Global
Elena

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 EmptyDum 04 Oct 2020, 7:40 pm

Dorind din tot sufletul să-i facă tânărului pe plac, Lee alese panglica de mătase care era cea mai lată dintre toate. Îl legă la ochi pe Dequan, având grijă să nu-l strângă prea tare sau să producă semne pe pielea sa fină.
─ Nu sunt expert în cuvinte de siguranţă, dar dacă vrei să mă opresc, spune-mi direct şi mă voi opri în secunda aia! îi şopti el tânărului.
Apoi începu să-l mângâie mai întâi. Începu cu linia fină a gâtului său, cercetând curios fineţea pielii sale cu vârful degetelor sale. Apoi se aplecă şi-l sărută exact peste Mărul lui Adam. Buzele sale încojurară mica moviliţă, apoi limba sa se roti uşor peste ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Encourage me, love me. R18   Encourage me, love me. R18 - Pagina 6 Empty

Sus In jos

Encourage me, love me. R18
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG World  :: RPG Real :: Yaoi / Yuri Zone-
Mergi direct la: