RPG World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum dedicat iubitorilor de RPG
 
AcasaPortalÎnregistrareConectare

RPG World  :: RPG Real :: Inscriere

Personajele mele

Vin 27 Mar 2020, 10:11 pm
Mesaje : 290
Puncte : 6937
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Casydy
Casydy
Administrator
Nume: Alice Morgan
Varsta: 24 ani
Ocupatie: Asistenta redactorului sef al ziarului " Buna dimineata , Seattle"
Personalitate: Calma, blanda. Timida. Nu spune niciodata nu. Ajuta pe toata lumea.
Poveste: Cum a terminat facultatea de limbi straine a ales sa se angajeze la cea mia renumita agentie de publicitate din orasul vecin. A plecat din Vancouven impreuna cu prietena ei cea mia buna si au ales amandoua sa inceapa o noua viata in Seattle , departe de familia lor.
Poza: Personajele mele  208c9b8d85d0d743fa92a663a153559f
Personajele mele  6a341fc51e484988ac9dc6c8a40da706
Vin 22 Mai 2020, 11:28 am
Mesaje : 290
Puncte : 6937
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Casydy
Casydy
Administrator
Nume: Salazar
Prenume: Elvira Maria
Varsta: 24 ani
Nume VIP: -
Descriere personaj:
Nascuta si crescuta in Spania, Elvira este instruita si invatata sa respecte statul care il detine. Pozitia acesteia nu ii da voie sa faca multe activitati care le poate face orice adolescent de varsta ei. Ea stia doar un lucru. Trebuie sa faca totul impecabil, de oarece este viitoare regina a Spaniei. Era mostenirea ei. Trebuie sa faca totul pentru poporul acesteia.Totus a reusit sa se rupa de viata aceasta cat timp ea a fost plecata in Romania , sa termina facultatea de arte, specializarea coregrafia. Dansul si muzica au fost intodeauna pasiunea ei.
Personajele mele  0ea6276216b7c05060ef4fa9cde1cf9e

RPG World  :: RPG Real :: Inscriere